Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5493
Stary 24.07.2011, 21:19
1:wchodzisz w wlasciwosci w skrucie do football menager
2:Masz tam taka linijke Football Manager 2009\fm.exe"
3:robisz tak Football Manager 2009\fm.exe" --reset_preferences
4ajesz zastosuj ,wchodzisz w gre bez zadnych juz klopotow
5:Jak bedziesz wchodzil drugi raz na fm to odznacz ta linijke do
Football Manager 2009\fm.exe"
znalezione na cmrev.com nie gwarantuję że zadziała
Odpowiedz cytując