Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2710
Stary 24.07.2011, 21:12
A ja mam takie pytanie, jak awansujemy do 4 rundy to pierwszy mecz gramy u siebie bo jestesmy nie rozstawieni? Czy to sie dopiero po losowani okaze gdzie gramy pierwszy mecz?
Odpowiedz cytując