Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 24.07.2011, 20:52
riv napisał(a):Wyświetl post
Kto komentuje ze Szpakiem finał? Bo ten koleś się kompletnie nie nadaje! Przez te jego 'ah' i tembr głosu, którym mógłby uśpić pięciolatka z ADHD musiałem przełączyc na zagraniczny komentarz...
Tomasz Wołek - nikt sie tak nie zna na pilce poludniowoamerykanskiej w polsce jak On, a jego komentarze zawsze (przynajmniej mnie) dobrze sie slucha. Co do meczu to niespodzianki koncza sie w Finale. Jest jeszcze 2 polowa ale nie sadze, by tak grajacy Urugwaj dał sie zaskoczyc
Odpowiedz cytując