riv napisał(a):

|
Kto komentuje ze Szpakiem finał? Bo ten koleś się kompletnie nie nadaje! Przez te jego 'ah' i tembr głosu, którym mógłby uśpić pięciolatka z ADHD musiałem przełączyc na zagraniczny komentarz...
|
Tomasz Wołek - nikt sie tak nie zna na pilce poludniowoamerykanskiej w polsce jak On, a jego komentarze zawsze (przynajmniej mnie) dobrze sie slucha. Co do meczu to niespodzianki koncza sie w Finale. Jest jeszcze 2 polowa ale nie sadze, by tak grajacy Urugwaj dał sie zaskoczyc