riv napisał(a):

|
Kto komentuje ze Szpakiem finał? Bo ten koleś się kompletnie nie nadaje! Przez te jego 'ah' i tembr głosu, którym mógłby uśpić pięciolatka z ADHD musiałem przełączyc na zagraniczny komentarz...
|
Tomasz Wołek.Może i nie jest super komentatorem, ale on jest tam w roli eksperta.A do tego nadaje się świetnie, bo takiej wiedzy na temat latynoskiej piłki nie ma żaden inny.
anka1906 napisał(a):

|
na jakim programie jest mecz?
|
TVP Sport