Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 24.07.2011, 20:42
Przecież tam gra Maxi Pereira, a nie Maxi Rodriguez. Czy ten stary tetryk jest ślepy? Nie ma już w tym TVP kto mu podpowiedzieć? Obok przecież siedzi jaśnie oświecony wielki ekspert od piłki latynoamerykańskiej.
Ostatnio edytowane przez _ukoL : 24.07.2011 o godz. 20:45.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując