Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1452
Stary 24.07.2011, 20:38
O Wisłe jestem spokojny:
- jest rozstawiona
- wygrała z Litexem w sparingu
- po meczach ze Skonto widać że forma coraz lepsza
-w najgorszym razie (odpukać)pozostaną co najmniej 2 mecze w lidze europy

O Sląsk również jestem spokojny:
-osiągneli już więcej niż zakładano - wyeliminowanie wyżej rozstawione Dundee
-osoba Lenczyka gwarantuje odpowiedni poziom drużyny

Jedynie o Legie jestem niespokojny:
- zagrają na ,,dzień dobry" z wyżej klasyfikowanym rywalem
- zagrają w "niecodziennych" warunkach - upały w Turcji.Zmiana klimatu.
- po wiosennych zamieszaniach-zwolnieniach ze Skorżą ciężko aby piłkarze mieli do niego wielki szacunek
-kontrowersyjne wzmocnienia - Ljuboja i mający najlepsze lata za sobą Zewlakow.

Myśle że w przypadku Legii minimalna porażka nie byłaby złym wynikiem mając w zapasie rewanż na Lazienkowskiej.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując