|
O Wisłe jestem spokojny:
- jest rozstawiona
- wygrała z Litexem w sparingu
- po meczach ze Skonto widać że forma coraz lepsza
-w najgorszym razie (odpukać)pozostaną co najmniej 2 mecze w lidze europy
O Sląsk również jestem spokojny:
-osiągneli już więcej niż zakładano - wyeliminowanie wyżej rozstawione Dundee
-osoba Lenczyka gwarantuje odpowiedni poziom drużyny
Jedynie o Legie jestem niespokojny:
- zagrają na ,,dzień dobry" z wyżej klasyfikowanym rywalem
- zagrają w "niecodziennych" warunkach - upały w Turcji.Zmiana klimatu.
- po wiosennych zamieszaniach-zwolnieniach ze Skorżą ciężko aby piłkarze mieli do niego wielki szacunek
-kontrowersyjne wzmocnienia - Ljuboja i mający najlepsze lata za sobą Zewlakow.
Myśle że w przypadku Legii minimalna porażka nie byłaby złym wynikiem mając w zapasie rewanż na Lazienkowskiej.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|