Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
zieniu.nazawsze
Member
Od: 06.2009
Offline
#
2708
24.07.2011, 20:38
Mario Nh
napisał(a):
Wiadomo jak kadrowo stoi Litex? Jakieś kontuzje, zawieszenia?
Gdzies czytalem, ze nie wiadomo czy SwietosławTodorow zagra.
zieniu.nazawsze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zieniu.nazawsze
Znajdź inne posty napisane przez zieniu.nazawsze