Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2707
Stary 24.07.2011, 20:31
blanco napisał(a):Wyświetl post
A ja trochę z innej beczki : przypadkiem na 90 minut.pl znalazłem taki komentarz z 29 maja:
"2wisla-skonto ryga
3wisla-litex
4wisla-glasgow fajny mecz wisla nie bez szans"
Zatem wyrocznia w Delfach mówi,że przejdziemy Bułgarów i trafimy na Rangersów ; )
Ale Jagi, Śląska i Legii nie trafił
Odpowiedz cytując