|
Im bliżej meczu, tym większa mam wątpliwości, że jak na nas siądą, to nie będziemy mogli wyjść z własnej połówki. Dodatkowo te ich stałe fragmenty gry...
Ale z drugiej strony, widziałem ich kilka razy w meczu i nie byli jacyś znakomici, po prostu solidni i zgrani.
Czy to wystarczy?
Eh.
|