Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2706
Stary 24.07.2011, 20:16
Im bliżej meczu, tym większa mam wątpliwości, że jak na nas siądą, to nie będziemy mogli wyjść z własnej połówki. Dodatkowo te ich stałe fragmenty gry...

Ale z drugiej strony, widziałem ich kilka razy w meczu i nie byli jacyś znakomici, po prostu solidni i zgrani.

Czy to wystarczy?

Eh.
Odpowiedz cytując