Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2705
Stary 24.07.2011, 20:11
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Brak Małeckiego to duże wzmocnienie, w końcu zagramy zespołowo!.Oprócz tego bankowo Jovanovic za tego kalekę Jaliensa, albo Bunoza. albo nie - Jovanovic za Lameya a Bunoza za Jaliensa.Paljic won - za niego Diaz, Melikson na bok, Sobol ława , za nich Jirsak i Garguła, albo nie - Garguła i Nunez...lepiej i jeszcze atak - raczej Genkov ale może być Biton a w sumie Biton to faktycznie na boku kosztem Ilieva, a w sumie Ileva można do ataku, zamiast Garguły w pomocy.

Tak to widzę!
Ciemność, ciemność widzę
Odpowiedz cytując