Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4107
Stary 24.07.2011, 20:03
Za fejsem

Ekstraklasa.tv
Ostatni komunikat w sprawie transmisji meczów Wisły i Śląska w pucharach. Na szczęście optymistyczny. Co prawda w ramówce oraz komunikatach Polsatu brakuje wzmianki o transmisji obu spotkań w otwartym kanale, lecz stacja, a także kluby potwierdzają - Litex - Wisła oraz Śląsk - Lokomotiw będzie można zobaczyć w otwartym Polsacie.
Odpowiedz cytując