Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 24.07.2011, 20:01
Miały być transmisje w TVP, ale jak widać się rozmyślili, po odpadnięciu Brazylii i Argentyny...

PS. Fajne mają maskotki na tym Copa America Śmieszne i z pomysłem.Nasze do tamtych się nie umywają.
Odpowiedz cytując