Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4106
Stary 24.07.2011, 19:18
Tu nie chodzi o nas, tylko o reklamę dla klubu i jej kibiców.
Dlatego trzeba wygrać z Litexem i zajebiście się zaprezentować u siebie (kibicowsko) .
Tak się przyciąga nowych klientów. Jak dadzą dupy piłkarze to po ptokach, Lechowi się przyfarciło z Interami Baku, Juventusami , Citami właśnie wtedy kiedy leciały na TV4 (i na samym facebook'u liczba lubiących ich skoczyła przez parę dni z 20 tyś do 150 (!!), a pamiątki w sklepie internetowym schodziły jak świeze bułeczki, ceny biletów były astronomiczne na mecze grupowe a chętnych było 2krotnie więcej i nie ważne czy to piknik, janek, czy małyszowiec, on ma przyjść i zostawić pieniądze w klubie który kochamy, poprzez kupno biletu, pamiątek w klubie, kupienia czegoś w cateringu, by ciągle się rozwijał i rósł w siłę, to też szansą na pozyskanie większej ilości sponsorów, mozliwość pozyskania dużo lepszych piłkarzy niż Melikson)
Piłkarze muszą zrobić swoje, a my swoje żeby komentatorzy się jarali jak przy meczach Lecha dopingiem, kibicami, stadionem, aż w końcu piłkarzami i wynikami.
Teraz jest moment kiedy można się zajebiście wypromować - sam klub jak i kibice. mecz z pewnością będzie oglądać z 2 mln osób, to jest niewyobrażalna szansa na promocję Wisły, o kibiców się nie boję (ale postarajmy się bardziej, stadion ma się prawie zawalić od dopingu) byle tylko piłkarze nie dali dupy.
Mecz musi być pokazywany w całości w otwartej telewizji, bo sam skrócik 1minutowy czy podanie wyniki w wieczornych wiadomościach czy w telegazecie to nie to samo. Potencjalny klient klubu musi to czuć, przezywać, złapać bakcyla, mieć na wyciągnięcie reki.
Ostatnio edytowane przez CH. : 24.07.2011 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując