zloty1906 napisał(a):

|
Przed chwilą były wiadomości sportowe w Polsacie. Mówili o kontuzji Małeckiego oraz o transmisjach w Polsacie Futbol meczów ekstraklasy. O transmisji z wtorkowego meczu w otwartym kanale nawet się nie zająknęli.
|
No bo sie podniecili, ze beda pokazywac od tego sezonu mecze ekstraklasy to zapomnieli o eliminacjach europejskich