A ja dla odmiany widzę Meliksona na skrzydle, a Gargułę w środku. Garguła był ustawiany w Bełchatowie na skrzydle, więc wymienność pozycji z Meliksonem i Ilievem byłaby zachowana. Oczywiście nie twierdzę, że będzie to najlepsze rozwiązanie, ale - czas pokaże. Równie dobrze może się okazać, że na skrzydle zagra Kirm/Paljić/Boguski/Nunez itd... Ale miło jest sobie pogdybać
