vote-for-mikey napisał(a):

Nie. Chodzi o trybunę na której Legia zaliczyła ostatni wyjazd na Wisłę, z hasłem "rezerwowe miasto - rezerwowi kibice" 
Piszesz o północnej, która została otwarta w sezonie 2007/2008, potem wyprowadzka, powrót na Reymonta i otwarta w meczu z Polonią, jakieś 8 miesięcy po południowej i wschodniej.
Zresztą - po co w ogóle na ŁKSie ta trybunka? Podnieśli wymagania licencyjne z 1000 zadaszonych na 1500 zadaszonych?
|
ŁKS miał tylko 400 pod dachem i musieli dodać jeszcze 600 miejsc, więc zrobili tą trybunkę.