Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2377
Stary 24.07.2011, 18:45
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Nie. Chodzi o trybunę na której Legia zaliczyła ostatni wyjazd na Wisłę, z hasłem "rezerwowe miasto - rezerwowi kibice"

Piszesz o północnej, która została otwarta w sezonie 2007/2008, potem wyprowadzka, powrót na Reymonta i otwarta w meczu z Polonią, jakieś 8 miesięcy po południowej i wschodniej.

Zresztą - po co w ogóle na ŁKSie ta trybunka? Podnieśli wymagania licencyjne z 1000 zadaszonych na 1500 zadaszonych?
ŁKS miał tylko 400 pod dachem i musieli dodać jeszcze 600 miejsc, więc zrobili tą trybunkę.
Odpowiedz cytując