Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1450
Stary 24.07.2011, 18:31
http://www.slaskwroclaw.pl/6889785.dhtml
Po godzinie 19 na Polsacie była zapowiedź meczu Litex-Wisła na otwartym Polsacie.
Co do Legii może TVN odkupi prawa i pokaże mecz.
Ostatnio edytowane przez John1906 : 24.07.2011 o godz. 18:33.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując