Panowie koniec pier....lnia.
Ciekawe że info o Małym oficjalnie potwierdza rzecznik Wisły na ma TSW a nie ma o tym ani słowa na oficjalnej stronie. W programie trzecim Polskiego Radia też taką informację podali. No zobaczymy.
Natomiast nawiązując do wypowiedzi Ochalika - Diaz za Małego

Chyba, że Diaz w obronie za Dragana a na skrzydle Iliev i Kirm .