Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12274
Stary 24.07.2011, 18:11
Panowie koniec pier....lnia.

Ciekawe że info o Małym oficjalnie potwierdza rzecznik Wisły na ma TSW a nie ma o tym ani słowa na oficjalnej stronie. W programie trzecim Polskiego Radia też taką informację podali. No zobaczymy.


Natomiast nawiązując do wypowiedzi Ochalika - Diaz za Małego Chyba, że Diaz w obronie za Dragana a na skrzydle Iliev i Kirm .
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 24.07.2011 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując