Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2374
Stary 24.07.2011, 18:04
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Kiedy ta nowoczesna trybuna Wisły została oddana do użytku? Czy to przypadkiem nie jest ta trybuna wizualnie gotowa od lat, na którą wpuszczają od meczu ze Skonto?



Ja się zakładać nie będę, bo nie mam o co. Zreszta chyba akurat ŁKS ma mieć budowany stadion i zaklepaną kasę na jego budowę.
Nie. Chodzi o trybunę na której Legia zaliczyła ostatni wyjazd na Wisłę, z hasłem "rezerwowe miasto - rezerwowi kibice"

Piszesz o północnej, która została otwarta w sezonie 2007/2008, potem wyprowadzka, powrót na Reymonta i otwarta w meczu z Polonią, jakieś 8 miesięcy po południowej i wschodniej.

Zresztą - po co w ogóle na ŁKSie ta trybunka? Podnieśli wymagania licencyjne z 1000 zadaszonych na 1500 zadaszonych?
.
Odpowiedz cytując