koniak napisał(a):

|
Kurs tyczy się dwumeczu, więc to że pierwszy mecz jest w Bułgarii nie ma wielkiego znaczenia. Możliwe jest, że byłby jeszcze niższy na Litex a wyższy na nas, gdyby pierwszy mecz był w Krakowie w myśl zasady, że rewanż lepiej grać u siebie o czym wspomniałem.
|
Na kurs jaki wystawia bukmacher wplywa wiele czynnikow i to ze pierwszy mecz jest w Bulgarii ma duze znaczenie dla aktualnie wystawionego kursu, po pierwszym meczu kurs bedzie korygowany.Dlatego zaklad jest niby na awans ale przez to ze kursy sa wrazliwe na rozne czynniki nie mozna na ich podstawie wnioskowac kogo buki uwazaja za faworyta, szczegolnie przy tak malych roznicach. Dla mnie szanse sa ocenione na rowne.
W tym momencie jesli bedzie stawiana duza kasa na awans Wisly to kursy szybko sie zmienia, bo buki beda musialy zareagowac. Poza tym tobet zestawia kursy na awans nastepujaco Wisla-Litex 1,75-1,95 nordicBet ma takie same Wisla-Litex 1,75-1,95. Sam widzisz jakie sa roznice u bukow w zaloznosci od ich rozeznania w lidze.
W tym momencie nam wypada ze skladu Malecki im wypada Thiago Miracem, sprawy kontuzji tez wplywaja na kursy.