Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19296
Stary 24.07.2011, 17:50
Czytam od dawna te narzekania wielu osób na wygląd stadionu i czuję, że muszę tutaj wtrącić swoje zdanie. Na meczu ze Skonto miałem okazję być pierwszy raz na stadionie odkąd postawiono wszystkie nowe trybuny. Dla mnie wrażenia były zupełnie odwrotne niż się tutaj pisze. Czytam jaki okropny jest ten stadion z zewnątrz i byłem nastawiony na najgorsze a pozytywnie się rozczarowałem, te 2 nowe trybuny jak dla mnie naprawdę bardzo fajnie wyglądają, oczywiście przydało by się oczyścić przynajmniej ten beton ale nawet z tego co jest teraz można się cieszyć. Te za bramkami już dużo gorzej, na zewnątrz jakieś rury, wentylatory ale gdyby to zabudować jakoś, czymś wykończyć to nowoczesny i oryginalny stadion europejski pełną gębą. Mnie się bardziej taka prostota podoba niż te wszystkie wymyślne oponki, które się teraz buduje. Zresztą to podobnie jak z niemieckimi samochodami, wszędzie piszą jakie to one toporne stylistycznie i "nudne" a mnie właśnie ta elegancja przyciąga, widać kwestia gustu. Jeśli chodzi o środek stadionu to u mnie była odwrotna reakcja niż większości z Was. Owszem bardzo ładnie się prezentuje ale słyszałem komentarze jak potężnie on wygląda a kiedy się znalazłem na trybunie jakoś zeszło ze mnie powietrze mając w pamięci to co widziałem na naszym wyjeździe w Poznaniu, ich wygląda naprawdę ogromnie, jakby 2 razy większy od naszego. No ale na nasze potrzeby to co jest to w sam raz.
Odpowiedz cytując