http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...umowe_z_wisla/
no to chyba profesjonalny kontrakt, oby tylko nie skończył jak Kowalski, nie ma sensu trzymać na siłę wychowanków i płacić im po 25 tyś zł miesięcznie tylko dlatego bo.. są wychowankami. Musza coś prezentować na boisku. I najwazniejsze żeby mu sie nie pomieszalo od nadmiaru kasy..