Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50564
Stary 24.07.2011, 17:25
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...umowe_z_wisla/

no to chyba profesjonalny kontrakt, oby tylko nie skończył jak Kowalski, nie ma sensu trzymać na siłę wychowanków i płacić im po 25 tyś zł miesięcznie tylko dlatego bo.. są wychowankami. Musza coś prezentować na boisku. I najwazniejsze żeby mu sie nie pomieszalo od nadmiaru kasy..
Odpowiedz cytując