Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22908
Stary 24.07.2011, 17:15
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Na temat tego pierwszego nic Ci nie powiem, ale Nokię C3 mam już jakieś dwa miesiące i sprawuje się całkiem nieźle. Nie ma Bóg wie jakich bajerów, aparat robi dość słabe zdjęcia, ale muszę powiedzieć, że i tak jestem z niego zadowolona. Z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić, ale reklamacji nie przyjmuję
Właśnie na temat C3 słyszałam trochę złego, ale chyba i tak się na nią zdecyduję. Dzięki.
Odpowiedz cytując