|
Uważam ,że brak Małego wcale nie musi być osłabieniem zresztą gra Patryka w pierwszym meczu ze Skontem i w pierwszej połowie rewanżowego meczu pozostawiała bardzo wiele do życzenia ,jedynie druga połowa z tego meczu była naprawdę dobra w wykonaniu tego piłkarza jednak jedna dobra połowa na cztery możliwe to trochę mało jak na piłkarza który chce grać w pierwszej 11 . Ciekawy jestem kto zagra za Małego w 11 i możliwe ,że już pozostanie na tej pozycji do końca rundy jeśli Mały nie poprawi się, rywalizacja w składzie zapowiada się bardzo ciekawie . Wydaje mi się podobnie jak tofikowi że trener przesunie Maora na prawe skrzydło a jako ofensywny zagra Guła który będzie miał chyba jedną z ostatnich szans jak nie ostatnią na przebicie się do podstawowego składu i być może ją wykorzysta a podobno jego forma ostatnio zwyżkuje . Zobaczymy...
|