Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2682
Stary 24.07.2011, 16:07
Paskudna wiadomość. Z drugiej strony ciekawe jak będzie wyglądała gra bez Małeckiego. Czy nagle jakby za dotknięciem magicznej różdżki zaczniemy grać kombinacyjnie, a akcje nie będą spowalniane ?
Możliwości są: Na przykład Melikson na lewe skrzydło,a na prawe Iliev. Maora i tak ciągnie cały czas do lewej strony, on się lubi rozpędzić, objechać obrońcę, albo zejść do środka i uderzyć, podać. Wtedy na miejscu ofensywnego pomocnika wyszedłby najpewniej Garguła. Plus tego byłby taki, że Garguła ze stojącej piłki potrafi chyba najlepiej w drużynie wrzucić.
Ostatnio edytowane przez tofik : 24.07.2011 o godz. 16:15.
..
Odpowiedz cytując