|
Mecz Wisły w otwartym polsacie potwierdza spot reklamowy natomias informacja, ze w polsacie otwartym bedzie pokazywany mecz Slaska potwierdza strona polsatsport - ciekawe, czy potwierdza jeszcze na stronie mecz Wisły bo sam spot to moze byc oszustwo. A moze pomylili sie i miał to byc spot zapowiadajacy mecz Slaska w otwartym? Znajac polsat nic mnie juz nie zdziwi
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 24.07.2011 o godz. 16:12.
|