JarekTSW napisał(a):

|
Najlepszy mecz w poprzednim sezonie zagraliśmy bez Maleckiego ( Z Bełchatowem) z 2 strony Patryk potrafi stworzyć coś z niczego często. Za 2 dni się przekonamy czy to będzie wielkie osłabienie , czy wręcz przeciwnie
|
Patryk za bardzo gra sam - za duzo przez to jest strat pilek bo zamiast podac do kolegi to sie bawi z przeciwnikiem, tylko tyle mi sie u Patryka nie podoba