Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2670
Stary 24.07.2011, 15:07
Markus napisał(a):Wyświetl post
Brak Maleckiego to duże osłabienie dla Wisły. Patryk mimo swoich wad to zawsze zawodnik nieobliczalny, zdolny do indywidualnych szarż, gubienia krycia, potrafiący wypracować sobie i kolegom okazje bramkowe.

Kirm nie jest równie dobry w starciach 1 na 1, jest słabszy fizycznie, wolniejszy, łatwiejszy do zablokowania przez umiejącego bronić przeciwnika.

Jeśli Małecki nie leci, to zła wiadomość, będziemy słabsi w ofensywie.
Też tak myślę.Byle wykurował się na rewanż i byle było jeszcze w rewanżu o co grac bo szczerze to jestem pełen obaw co do meczu w Bułgarii i to nie że Bułgarzy są jakoś wielce mocni, tylko jakoś na dziś brak mi wiary w naszą drużynę
Ale mam też nadzieje że we wtorek wieczorem wiara wróci
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując