Markus napisał(a):

Brak Maleckiego to duże osłabienie dla Wisły. Patryk mimo swoich wad to zawsze zawodnik nieobliczalny, zdolny do indywidualnych szarż, gubienia krycia, potrafiący wypracować sobie i kolegom okazje bramkowe.
Kirm nie jest równie dobry w starciach 1 na 1, jest słabszy fizycznie, wolniejszy, łatwiejszy do zablokowania przez umiejącego bronić przeciwnika.
Jeśli Małecki nie leci, to zła wiadomość, będziemy słabsi w ofensywie.
|
Też tak myślę.Byle wykurował się na rewanż i byle było jeszcze w rewanżu o co grac bo szczerze to jestem pełen obaw co do meczu w Bułgarii i to nie że Bułgarzy są jakoś wielce mocni, tylko jakoś na dziś brak mi wiary w naszą drużynę
Ale mam też nadzieje że we wtorek wieczorem wiara wróci
