|
Stan jak po raz kolejny widać jest dobrym dyplomatą.
Wie jak posłodzić swojemu chlebodawcy i kibicom, tudzież zareklamować Wisłę kolejnym grajkom głównie z Holandii/ligi holenderskiej. No i bardzo dobrze.
My może lepiej póki co rozwalmy ten Litex i potem jeszcze kogoś w 4 rundzie cl.
Wtedy ciut łatwiej mi będzie uwierzyć w hipotetyczne czołowe miejsce Wisły w lidze holenderskiej.
Takie rzeczy można sobie mówić bo możliwość zweryfikowania w realu praktycznie żadna. Co nie znaczy, że nie jest fajnie coś takiego poczytać.
Ostatnio edytowane przez arti : 24.07.2011 o godz. 14:03.
|