rafalek napisał(a):

|
Nunez został znienawidzony z powodu jakiegoś urojonego problemu miejscowych kibiców - chyba nie powiesz, że z powodu słabej gry można piłkarzowi życzyć śmierci czy poważnej kontuzji - czyż nie?
|
W Ameryce Południowej przechodzili od słów do czynów przecież wielokrotnie. Chociażby Escobar z Kolumbii. Futbol tam to jedna wielka pogańska msza, amen.