Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19294
Stary 24.07.2011, 13:40
no i dobrze powiedział borek. TO że jest to nasz stadion to nie zmienia rzeczy żeby popatrzeć na niego obiektywnie, a obiektywnie wygląda jak jeden wielki bubel. może nie blaszak, bo blachy tam niewiele, ale betonowy kloc w srodku miasta z zaciekami za pół miliarda to i owszem.
czuję sie na nim bardzo dobrze ale taka jest prawda że jest to niestety głęboka komuna jeżeli chodzi i design i wykończenie.
Odpowiedz cytując