Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Milan!!!
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
2661
24.07.2011, 13:24
Jak dla mnie to wypowiedź Roberta raczej ma na celu wprowadzenie lekkiego zamieszania w obozie Bułgarów, moim zdaniem max jedna zmiana w składzie w porównaniu do Skonto
Milan!!!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Milan!!!
Znajdź inne posty napisane przez Milan!!!