Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1444
Stary 24.07.2011, 13:19
Moje oceny (0-10) piłkarzy z meczu Dundee - Śląsk :

Keleman 2 - Jeden z najsłabszych punktów zespołu, karny z którego padła trzecia bramka to zdecydowanie autorstwo jego i Celebana

Socha 7 - Nie ustrzegł się błędów w defensywie, ale to wynikało głównie z częstego włączania się akcji ofensywnych. Na skrzydle musiał biegać za siebie i będącego w słabszej formie Gancarczyka, kilka efektownych akcji, boczny obrońca Dundee miał z nim duże problemy.

Celeban 2 - Najsłabszy z obrońców, kilka katastrofalnych błędów, każde jego dojście do piłki powodowało palpitacje serca, to wybitnie nie był jego mecz...

Pietrasiak 3 - Nie popełniający aż takich błędów jak Celeban, ale również nie może uznać tego meczu za udany

Spahić 4 - W obronie średnio, plus za kilka wejść ofensywnych.

Sztylka 4 - Mało widoczny, odwalał ciężka robotę w środku pola

Dudek 6 - Jak wyżej, ocena za kapitalną bramkę która dała Śląskowi awans

Elsner 7 - Waleczny, dobry technicznie, ocena bylaby wyższa gdyby nie przestoje w grze.

Gancarczyk 4 - Bez błysku, więcej po jego stronie szumu robił Socha.

Sobota 7 - Wniósł sporo ożywienia na boisku, dobry technicznie, inteligentne podania, może lepiej by było gdyby Lenczyk dał mu szansę gry od początku. Jedna bardzo efektowna akcja gdy przedzierał się w środku pola i został z trudem powstrzymany faulem.

Mila 7 - Prawdziwy reżyser gry, często utrzymujacy się przy piłce, dobrze rozgrywający, braki szybkościowe nadrabiał ambicją i umiejętnością ustawiania się na boisku. Zdecydowanie lepszy jako pomocnik niż napastnik.

Ćwielong 2 - Jeden z najsłabszych piłkarzy na boisku.

Voskamp 2 - Widać że nie jest w formie, sporo walczył ale niewiele z tego wynikało.
Odpowiedz cytując