Patryk_185 napisał(a):

|
Mecz na 99% w otwartym. W programie TV jest że snajper leci o 20:00 a już w zapowiedziach pokazują że o 21.05.
|
nie ma możliwości aby puścili snajpera o 21.05 . Musieli by przerwać transmisje z Bułgarii w 80 minucie ( lub wcześniej )
