Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19291
Stary 24.07.2011, 13:15
Patryk_185 napisał(a):Wyświetl post
No tak, powiedział że jest blaszakiem i że nie dało się weź do niego żeby się wybrudzić. Chyba zapomniał że trybuna w całości nie jest oddana do użytku i że padało
Mijałem Borka i Bożydara wychodząc ze Strefy Kibica, tak się złożyło, że akurat w tamtej okolicy i przed C robiły się dość duże kałuże. Borek szedł po trawie, po czym wpadł w największą i widziałem jaki był załamany, że nowiutkie mokasyny sobie ubrudził, także musiał się wyżalić.

Mimo wszystko faktem jest, że nie dało się przejść inaczej niż po krawężnikach, tak duże były te kałuże.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując