Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 24.07.2011, 13:10
Wenezuela była wczoraj lepsza, ale przegrała 1-4 ;O Nie da się tego racjonalnie skomentować.
Dzisiejszy finał jakiś niespecjalny, grają dwa państwa, które mają razem mniej ludności niż Buenos Aires, w którym wreszcie rozegra się mecz w obecnej edycji CA. Wolę, żeby wygrał Paragwaj. Ten turniej zapisał się jako mega niespodziankowy to niech tak się skończy. I tak ogromnie niespełniona będzie Wenezuela, naprawdę mogła sprawić sensację.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c