Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
12264
24.07.2011, 13:08
Poziom ironii wyceniam na -1; tzw. depresja rodem z Holandii, i nie mylic z trenerem.. Zobaczymy za chwilkę, jak chłopak skończy kariere u Nas niczym Rios, i złotoustym i pełnym humoru rodem z piaskownicy odbierze mowę. Bez odbioru.
uzytkownik_forum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uzytkownik_forum
Znajdź inne posty napisane przez uzytkownik_forum