Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12264
Stary 24.07.2011, 13:08
Poziom ironii wyceniam na -1; tzw. depresja rodem z Holandii, i nie mylic z trenerem.. Zobaczymy za chwilkę, jak chłopak skończy kariere u Nas niczym Rios, i złotoustym i pełnym humoru rodem z piaskownicy odbierze mowę. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując