Zienczuk8 napisał(a):

|
jak dla mnie jest niemal pewne, że Kirm nie będzie grał od początku, bo chyba nie jest jeszcze w najlepszej dyspozycji, podobnie Genkov na pewno od początku, bo jest jednym z filarów drużyny.. Zmiana Diaza na Paljicia możliwa, według mnie jeszcze zagra Nunez zamiast Wilka i to właśnie będzie ta korekta taktyczna.
|
Według mnie jest możliwe że Kirm zagra po kontuzji od pierwszej minuty, a później został by zmieniony na początku drugiej połowy. A jak nie to wydaje mi się że Melikson może zagrać za
Małego a na Maora miejsce wejdzie Garguła
