Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
4088
24.07.2011, 12:52
Przed paroma sekundami na Polsacie znowu pokazywali reklamę spotkania Wisła- Litex
KosaPS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KosaPS
Znajdź inne posty napisane przez KosaPS