Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2649
Stary 24.07.2011, 12:38
W ostatnich sezonach Litex u siebie przeważnie remisował w dwu meczach w których odpadał a na wyjeździe dostawał.
Ale przecież widać było że w rewanżu ze Skonto nasi grali gdzieś tak na 60% w pierwszej połowie w drugiej przycisneli strzelili bramki i odpuscili więc spokojnie dopiero zobaczymy w Łoweczu jak będą grali na 100% w tej formie w jakiej są na dzień dziesiejszy.

Ja bym się nie zdziwił że zamiast Palijica na lewej grał Lamey a na prawej stornie Jovanović a zamiast Wilka grał by Jirsak.
Odpowiedz cytując