|
W ostatnich sezonach Litex u siebie przeważnie remisował w dwu meczach w których odpadał a na wyjeździe dostawał.
Ale przecież widać było że w rewanżu ze Skonto nasi grali gdzieś tak na 60% w pierwszej połowie w drugiej przycisneli strzelili bramki i odpuscili więc spokojnie dopiero zobaczymy w Łoweczu jak będą grali na 100% w tej formie w jakiej są na dzień dziesiejszy.
Ja bym się nie zdziwił że zamiast Palijica na lewej grał Lamey a na prawej stornie Jovanović a zamiast Wilka grał by Jirsak.
|