Angmir napisał(a):

|
Njamniej ekscytujący finał w historii ? Licżę na dobrą grę Urugwaju a w szczególności Luisa Suareza
|
Ja nie mam aż takich wymagań. Liczę jednak na minimum przyzwoitości. Jeśli finał zakończy się remisem i nie rozstrzygnie w dogrywce, niech wygra w karnych Urugwaj.
Gdyby Paragwaj wygrał turniej bez wygrania ani jednego meczu, byłoby to pośmiewiskiem futbolu w Ameryce Łacińskiej. I potwierdziło, jak mizerny był poziom tegorocznej Copa America.
Niech więc Paragwaj i Urugwaj zagrają ładny mecz, najlepiej rozstrzygnięty w 90 minutach.