Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 24.07.2011, 12:38
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Njamniej ekscytujący finał w historii ? Licżę na dobrą grę Urugwaju a w szczególności Luisa Suareza
Ja nie mam aż takich wymagań. Liczę jednak na minimum przyzwoitości. Jeśli finał zakończy się remisem i nie rozstrzygnie w dogrywce, niech wygra w karnych Urugwaj.

Gdyby Paragwaj wygrał turniej bez wygrania ani jednego meczu, byłoby to pośmiewiskiem futbolu w Ameryce Łacińskiej. I potwierdziło, jak mizerny był poziom tegorocznej Copa America.

Niech więc Paragwaj i Urugwaj zagrają ładny mecz, najlepiej rozstrzygnięty w 90 minutach.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując