Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4086
Stary 24.07.2011, 12:28
To jest niedorzeczne, chyba tylko u nas by oglądać swoje drużyny w pucharach, trzeba mieć wykupiony jakiś abonament. Niedługo będzie trzeba płacić za mecze reprezentacji. to jest jakaś kpina.
Odpowiedz cytując