Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 24.07.2011, 12:26
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Hincapie? Chyba miales na mysli Hinault ?
Contadora ten koles prawdopodobnie czyms oblewal. To nieporownywalna sytuacja z tym gdy Armstrong zahaczal o torebke przypadkiem. Nie bronie go bo to nie ta klasa co Lance ale wcale tak zle sie nie zachowal. Jakis kretyn przeszkadza mu wykonywac prace, no to dostal w ryj. Moze nastepny "dowcipinis" sie zastanowi dziesiec razy zanim wpadnie na rownie genialny pomysl.
Tak, Hinault

Sprawę z tym kibicem warto wyjaśnić. Jeśli facet przeszkadzał Contadorowi, powinien zostać ukarany solidną grzywną.

Zgadzam się, że jest to bardzo irytujące. Kolarstwo to sport wymagający ekstremalnego wysiłku, a ten tłum ludzi na podjazdach przeraża. Zawsze się boję, że jakiś wariat zakłóci przebieg rywalizacji. Był już jeden przypadek w tenisie (atak na Seles), a jak pokazały ostatnie tragiczne wydarzenia w Norwegii, świrów nie brakuje.

Może jednak trzeba instalować barierki przy podjazdach w newralgicznych miejscach.

Z drugiej jednak strony Contador zrobił straszną antyreklamę kolarstwu. Mało jest problemów ze skandalami dopingowymi?
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując