Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12262
Stary 24.07.2011, 12:16
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
To w takim razie Ty, czy inni uzytkownicy tez sa plastikowym wynalzkiem bo jak ktos przyjezdza na dworzec badz z lotniska idzie np do GK fajny tok myslenia...Pilkarz tez czlowiek, poszli sobie na zakupy i tyle. Dla mnie to On moze mieszkac w GK lub zaraz po treningach przebywac tam caly dzien ale zeby tylko dobrze gral.

Dla mnie troszke dziwne jest ze tak to nie ktorym uzytkownikom przeszkadza ze pilkarze jezda do GK lub Bonarki...a Wy nie jezdzicie zeby sobie cos kupic ? lub spotkac ze znajomymi ? nie wierze ze nie. Szukacie sensacji niepotrzebnie.
Przypomnę, że roxmawiamy o piłkarzu, który w swojej ojczyżnie został znienawidzony za to, że grał do dupy, nie przykładał się, a podejrzewam, że poza boiskiem też nie został idolem młodzięzy, bo chodził na indywidualne zajęcia do fizjoterapuety i siłownie, który w wywiadzie mówi, że nie wie, jaką ma sumę odstępnego, ale szybciutko wie, gdzie jest GK... Tyle dla forumowych Sherlocków i psychologów.
Odpowiedz cytując