Wyświetl pojedynczy post
krycha
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22906
Stary 24.07.2011, 12:04
@gordian

Na MESIE (przynajmniej tych meczach na których ja byłem) wejście było taką małą furtką przed kołowrotem. Żadnych dokumentów, Kart Kibica, nic. Szybkie standardowe przeszukanie i droga na sektor otwarta.
Odpowiedz cytując