Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
krycha
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
22906
24.07.2011, 12:04
@gordian
Na MESIE (przynajmniej tych meczach na których ja byłem) wejście było taką małą furtką przed kołowrotem. Żadnych dokumentów, Kart Kibica, nic. Szybkie standardowe przeszukanie i droga na sektor otwarta.
krycha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krycha
Znajdź inne posty napisane przez krycha