Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14601
Stary 24.07.2011, 12:02
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli już jesteśmy przy temacie I ligi to liczyłem wczoraj, że wystąpi w meczu Ruchu Radzionków Michał Nalepa. Fajny ten przepis z jednym obowiązkowym młodzieżowcem w kadrze, przyznam, że w Ekstraklasie też by się przydał. Wiecie w ogóle kto aktualnie transmituje I ligę? Na TVP Sport z tego co przeglądałem program TV nie ma.
Jeszcze nie wiadomo czy wykupili prawa - patrzac na 1 kolejke na razie nie
Odpowiedz cytując