kacpaw91 napisał(a):

|
Jeżeli już jesteśmy przy temacie I ligi to liczyłem wczoraj, że wystąpi w meczu Ruchu Radzionków Michał Nalepa. Fajny ten przepis z jednym obowiązkowym młodzieżowcem w kadrze, przyznam, że w Ekstraklasie też by się przydał. Wiecie w ogóle kto aktualnie transmituje I ligę? Na TVP Sport z tego co przeglądałem program TV nie ma.
|
Jeszcze nie wiadomo czy wykupili prawa - patrzac na 1 kolejke na razie nie