Gordian napisał(a):

|
Jak to jest z meczami Młodej Ekstraklasy? Potrzeba KK, czy nie? Wiem, że wstęp darmowy, ale jak to się odbywa?
|
hmmm w tamtym sezonie odbywało się to tak że stał jakiś ochroniarz i on przykładał swoją karte do czytnika i sie przechodziło przez kołowrót, przynajmniej tak było na derbach, żadnych dokumentów ani nic nie sprawdzali
p.s. jeżeli ktoś z was ma płyte główna ASUS m2n-e to proszę o kontakt na priv bo mam pare pytań o bios