Wyświetl pojedynczy post
manian
Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4084
Stary 24.07.2011, 11:44
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Na 99,9% będzie transmisja w otwartym Polsacie. W ramówce (idąc tropem za dekoderem UPC) we wtorek 26 lipca wieczorem na Polsacie Sport będzie transmisja Audi Cup 2011 a na otwartym będzie Liteks - Wisła. Programowi TV w dekoderze UPC można ufać, jest stale aktualizowany.
W dekoderze CP widzę ze nadal jest megahit; sniper 2, za to na polsat sport Litex-Wisła
Ostatnio edytowane przez manian : 24.07.2011 o godz. 11:50.
Odpowiedz cytując