podszywacz napisał(a):

|
Na 99,9% będzie transmisja w otwartym Polsacie. W ramówce (idąc tropem za dekoderem UPC) we wtorek 26 lipca wieczorem na Polsacie Sport będzie transmisja Audi Cup 2011 a na otwartym będzie Liteks - Wisła. Programowi TV w dekoderze UPC można ufać, jest stale aktualizowany.
|
W dekoderze CP widzę ze nadal jest megahit; sniper 2, za to na polsat sport Litex-Wisła