Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4083
Stary 24.07.2011, 11:35
Na 99,9% będzie transmisja w otwartym Polsacie. W ramówce (idąc tropem za dekoderem UPC) we wtorek 26 lipca wieczorem na Polsacie Sport będzie transmisja Audi Cup 2011 a na otwartym będzie Litex - Wisła. Programowi TV w dekoderze UPC można ufać, jest stale aktualizowany.
Powód: Liteks
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 24.07.2011 o godz. 11:46.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując