Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4082
Stary 24.07.2011, 11:35
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie to tylko onet. Gdzie mają jakies zrodlo tej informacji? Skąd o tym sie dowiedzieli? tejk it izi ...
Informacje posiadaja z futbolnews.pl a ta stronka ma info zapewne jeszcze z wczoraj z popołudnia (przypominam, ze dopiero wieczorem w polsacie otwartym lecial spot zapowiadajacy mecz z Litexem na kanale otwartym). Jezeli Polsat pokazuje spot a meczu jednak nie bedzie to znaczy, ze robia sobie jaja z wszystkich kibicow - takze kibicow Slaska. Powinni Oni na meczu ligowym podziekowac włascicielowi Slaska i Polsatu za to, ze nie mogli ogladac meczu własnej druzyny w europejskich pucharach w owartej telewizji. Przeciez nie kazdy kibic Slaska ma polsat lub mozliwosc pojechania do Bułgarii na mecz.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 24.07.2011 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując